Вівторок
23.07.2024
11:40
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Намистинка
Головна Реєстрація Вхід
Про наш гурток »
Меню сайту

Юні митці
Старша група
Молодша група

Головна » Юні митці » Молодша група


Обрамова Мар’янаАбрамова Мар’яна
7 років. Навчається в школі №1. Любить малювати, співати, танцювати та плести бісером. Улюблена страва - вареники, готує разом з мамою. Має старшого брата Андрія, з яким піклується про домашніх улюбленців: хомяка Васю, кицю Дашу та котенятка Тішку.
 

Андрухова ДашаАндрухова Даша

Народилася 29 травня 1997 року в місті Кам’янці-Подільському. Навчається в 6-му класі в школі №1. Має молодшого брата та сестричку. Любить займатись бісероплетінням, музикою і малюванням. Має домашню тваринку - кицю Пума. Улюблений колір – салатовий і рожевий.Богдана ФенцурБогдана Фенцур

Народилася 21 березня 2000 р. в м. Кам’янці-Подільському, Хмельницької області, українка. Навчається в 2-му класі середньої школи №1, в 2-му класі дитячої хорової школи по класу хорового співу та фортепіано, а також на 2-му році навчання в творчому гуртку бісероплетіння Станції юних техніків.

Захоплюється хоровим та вокальним співом. У вільний час любить малювати і спілкуватися з друзями та батьками. Захоплюється комп’ютерними іграми та спілкуванням з улюбленою кішкою Муркою.
Улюблений колір – червоний.   


Бужинська АннаБужинська Анна

7 років, народилася 11 вересня 2001 року. Навчається у 2 класі, у школі №1. Займається у хоровій школі, відвідує танцювальний гурток, рік займається бісероплетінням. Улюблені предмети: математика, читання, німецька мова. Любить кататися на велосипеді та роликових ковзанах. По знаку зодіаку Діва, за східним – Змійка. Улюблений колір – зелений.


Гудович ТетянкаГудович Тетянка
Народилася 28 жовтня 2002 року. За знаком зодіаку - Скорпіон. Навчається у школі №1, в першому класі. На гуртку займається перший рік. Улюблений колір - блакитний, червоний. Любить песиків, улюблений предмет в школі - математика. Хоббі - бісероплетіння.
Кредо: "На все дивлюся з посмішкою".

Дідюк ЛіляДідюк Лілія Григорівна

Я народилася 19 грудня 1997 року. Я вчуся в 4 класі, займаюся танцями та бісероплетінням. Живу у м.Кам’янці-Подільському, навчаюся у 1-й школі.

Дубінська КатеринаДубінська Катерина
Народилася 28 жовтня 1996 року. На гуртку займаюся 2-ий рік. Живу на Довжку, вчуся в школі №11 в 5 класі.
Люблю рожевий, голубий кольори.
Подобаються тварини: пес, дельфін.
Улюблені квіти: троянда, підсніжник, фіалка.

Заєць Олександра

Народилася 23.04.1997 в Кам’янці-Подільському. Навчається в 6-му класі, школа №1. Займається танцями та бісером. Має молодшого брата Владіка. Улюблений колір – салатовий. Улюблена тваринка – кішка.


Звенигородська ЯнаЯна Звенигородська

11 років, народилася 13 березня. По знаку зодіаку – Рибка, а по східному - Тигр. Навчається в п’ятому класі, у школі №11. Любить фізкультуру, а також вже рік займається бісероплетінням. Улюблений колір – салатовий, улюблені тварини – кролики. Життєве кредо: «Дружба – найголовніше від усього».


Небосклонова МаріяМарія Небосклонова
Народилася 30 січня 1998 року. Навчаюся в першій школі та відвідую гурток з бісеру. На гуртку займаюся другий рік.
Моя улюблена тваринка – киця.
Мої улюблені кольори: жовтий, салатовий і блакитний.
Улюблені квіти: фіалки, тюльпани, куль-бабки, рози, гладіолуси і гвоздики.

Осадчук ОляОсадчук Оля
 

Народилася 14 квітня 2001 р. в місті Кам’янці-Подільському. Знаю зодіаку – Овен, за східним – Змійка. Любить танцювати, співати, завжди бути першою. На гуртку займається 1 рік. Вдома є хом’ячок на ім’я Боря. Улюблені кольори: блакитний, червоний, салатовий, оранжевий.


Павлюк ВікторіяПавлюк Вікторія Григорівна
Народилася 30.08.1995 року у м.Кам’янці-Подільському. Навчаюся в 6 класі, школи №1. На гуртку вже другий рік.
Мій улюблений колір: помаранчевий, жовтий.
Моя улюблена тварина: хом’як.
Улюблена квітка – троянда.

Сазанська АнастасіяСазанська Анастасія Валентинівна
Народилася 9 липня 1998 року в с.Довжок Кам’янець-Подільського району. Відвідувала Довжоцький дитячий садок “Веселка”. У садку захоплювалась ліпленням з пластиліну. У 2004 році пішла навчатися до 1-го класу Довжоцького НВК. У школі почала захоплюватись малюванням. Улюблені предмети – читання, українська мова, малювання і праця. Полюбляє виготовляти лялькам одяг і аксесуари, створює різні поробки власноруч, робить спроби вишивання бісером. Гурток бісероплетіння почала відвідувати з вересня 2006 року. І це стало хобі. Улюблені кольори: рожевий, блакитний, салатовий та жовтий. Кредо: “Ніколи не кажи, що не вийде, доки не спробуєш”.

Смірнова ДіанаСмірнова Діана Олександрівна
Я на родилася 27 липня 1999 року. Я вчуся в школі №1 у 3 класі. Відвідую гурток із бісероплетіння 2-ий рік.
Я люблю таких тваринок: котика, собачку, криску.

Смірнова ЯнаСмірнова Яна Олександрівна
Я народилася 27 липня 1999 року. Я навчаюся у школі №1, в 3-му класі.
 Улюблена тваринка: кіт, собака, лось, коровка.
Квіти: троянда, ромашка, фіалка.

Токар ДмитроТокар Дмитро Сергійович
Народився 5.03.99 року в м.Кам’янці-Подільському. Навчаюся в школі №1. Займаюсь в гуртку СЮТ “Дизайн”, керівник – Боднар Сергій Олександрович. Приймаю участь в виставках дитячої творчості. В конкурсі на кращий казковий образ Змія Горинича отримав Диплом в номінації “Майстрик”.

Тофанюк АнастасіяТофанюк Анастасія Григорівна

Народилася 07.01.1998 р. в місті Кам’янці-Подільському. Навчаюсь у гімназії, в 5-А класі. Напротязі навчання в початкових класах я займалася танцями, танцювала в ансамблі "Апельсин". Зараз займаюсь на гуртку бісероплетіння, це стало моїм хоббі. У вільний час люблю малювати і спілкуватись із друзями. Цікавлюсь комп’ютерними іграми, люблю слухати музику. Моя улюблена рок-група "Ранетки".

Я дуже люблю тварин. Мої домашні тваринки - кіт Тімка та папуга Адам. Також в мене є акваріум, тому що мені подобаються рибки.

Мій улюблений колір - рожевий, блакитний. Улюблені квіти - троянди.


Хлопецька АняХлопецька Аня
Я народилася 9 квітня 1997 року. На гуртку з бісеру займаюся вже 1 рік. Живу у м.Кам’янці-Подільському. Вчуся в 11 школі у 5 класі.
Улюблені кольори: зелений, червоний, синій.
Улюблена квітка: айстра, ромашка, троянда, фіалка.

Чорна ТетянаЧорна Тетяна Степанівна

Народилася 7.09.2000 р. в м. Кам’янці-Подільському

Мати: Чорна Руслана Іванівна 1967 р. народження

Батько: Чорний Степан Франкович 1966 р. народження

Сестра: Чорна Мар’яна Степанівна 1994 р. народження

В 2002 році пішла в дошкільний заклад №16. З 2003 року виховувалась в дошкільному закладі №17. В перший клас пішла в 2005 році в школу №1, де і навчається зараз. З 2005 року займається в хоровій школі, вчиться гри на фортепіано. Захоплюється вокально-хоровим співом. Займається в гуртку по бісеру. Неодноразово представляла свої роботи на виставках робіт з бісеру в нашому місті. Улюблений колір – рожевий. Улюблена тварина – зайчик, папуга. Кредо: “Треба довго працювати, щоби знань багато мати”.


Шавшина АнастасіяШавшина Анастасія
 
8 років, народилася 31 квітня 2000 року. Навчається у 3 класі, школа №1. Улюблені предмети: математика та німецька мова. Любить природу та домашніх тварини. Рік займається бісероплетінням. По знаку зодіаку – Близнюк, за східним – Дракон.
Улюблений колір – рожевий.

Шевчук ВікаШевчук Віка
 
Народилася 17.03.2002 року. Знак зодіаку – Риби. Навчається в 1-му класі, школа №1. Хоббі: танці та бісероплетіння. Бісером займається 1 рік. Улюблена тварина – песик Бім. Улюблені квіти – проліски.
«Бажаю всім знайти своє місце в житті».

Шульжик ЛіанаШульжик Ліана Володимирівна
Народилася 21 липня 1998 року у місті Кам’янці-Подільському Хмельницької області. У 2004 році поступила у 1-й клас спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 у рідному місті. Навчаюся у 4 класі, відмінниця. Відвідую гурток “Дизайн” та танцювальний гурток. Люблю тварин, мій улюбленець – перський кіт Макс.

Форма входу


Пошук

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz