Четвер
23.05.2024
13:59
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Намистинка
Головна Реєстрація Вхід
Про наш гурток »
Меню сайту

Юні митці
Старша група
Молодша група

Головна » Юні митці


Обрамова Мар’янаАбрамова Мар’яна
7 років. Навчається в школі №1. Любить малювати, співати, танцювати та плести бісером. Улюблена страва - вареники, готує разом з мамою. Має старшого брата Андрія, з яким піклується про домашніх улюбленців: хомяка Васю, кицю Дашу та котенятка Тішку.
 

Андрухова ДашаАндрухова Даша

Народилася 29 травня 1997 року в місті Кам’янці-Подільському. Навчається в 6-му класі в школі №1. Має молодшого брата та сестричку. Любить займатись бісероплетінням, музикою і малюванням. Має домашню тваринку - кицю Пума. Улюблений колір – салатовий і рожевий.Богдана ФенцурБогдана Фенцур

Народилася 21 березня 2000 р. в м. Кам’янці-Подільському, Хмельницької області, українка. Навчається в 2-му класі середньої школи №1, в 2-му класі дитячої хорової школи по класу хорового співу та фортепіано, а також на 2-му році навчання в творчому гуртку бісероплетіння Станції юних техніків.

Захоплюється хоровим та вокальним співом. У вільний час любить малювати і спілкуватися з друзями та батьками. Захоплюється комп’ютерними іграми та спілкуванням з улюбленою кішкою Муркою.
Улюблений колір – червоний.   


Бужинська АннаБужинська Анна

7 років, народилася 11 вересня 2001 року. Навчається у 2 класі, у школі №1. Займається у хоровій школі, відвідує танцювальний гурток, рік займається бісероплетінням. Улюблені предмети: математика, читання, німецька мова. Любить кататися на велосипеді та роликових ковзанах. По знаку зодіаку Діва, за східним – Змійка. Улюблений колір – зелений.


Гординчук ОльгаГординчук Ольга Олександрівна

День народження: 25.11.1993 р.

Народилася у м. Кам’янці-Подільському, Навчаюсь у 8-му класі школи №1. На гуртку займаюсь 3й рік.

Мені подобаються усі кольори і тварини, а із квітів найулюбленіша квітка – орхідея. Хоча я вважаю, що все створене природою – прекрасне.


Гордусь ОльгаГордусь Ольга Олегівна

Народилася 11 січня 1993 року в м. Кам’янці-Подільському. В 5 місяців був поставлений діагноз ДЦП, але не дивлячись на свою хворобу, вона весела та життєрадісна дівчинка. Любить спілкуватися з однолітками, мандрувати, дивитися історичні фільми. А надто захоплюється бісероплетінням, яке займає у неї весь вільний час. Її роботи були представлені на різноманітних виставках.


Гудович ТетянкаГудович Тетянка
Народилася 28 жовтня 2002 року. За знаком зодіаку - Скорпіон. Навчається у школі №1, в першому класі. На гуртку займається перший рік. Улюблений колір - блакитний, червоний. Любить песиків, улюблений предмет в школі - математика. Хоббі - бісероплетіння.
Кредо: "На все дивлюся з посмішкою".

Дідюк ЛіляДідюк Лілія Григорівна

Я народилася 19 грудня 1997 року. Я вчуся в 4 класі, займаюся танцями та бісероплетінням. Живу у м.Кам’янці-Подільському, навчаюся у 1-й школі.

Дубінська КатеринаДубінська Катерина
Народилася 28 жовтня 1996 року. На гуртку займаюся 2-ий рік. Живу на Довжку, вчуся в школі №11 в 5 класі.
Люблю рожевий, голубий кольори.
Подобаються тварини: пес, дельфін.
Улюблені квіти: троянда, підсніжник, фіалка.

Дяків КатеринаДяків Катерина Олегівна

Мені 14 років, я навчаюся у 8 класі спеціалізованої школи №1. Три рази на тиждень я відвідую гурток та із задоволенням займаюся ліпленням із соленого тіста. З нього я роблю цілі композиції у вигляді розкішних квітів, дивакуватих метеликів. Я дуже люблю тваринок. Мої улюблені тваринки – це котики, песики. У мене є невеличкий акваріум, тому що я дуже люблю рибок, особливо спостерігати за цими незвичайними створіннями. У вільний час читаю книги. Поки що моєю найулюбленішою книгою залишається “П’ятнадцятирічний капітан” Жуля Верна. Цікавлюся історією України, вивчаю англійську та німецьку мови. Мрію вивчити французьку. Ціную щирих, відданих та добрих людей. В житті завжди стараюсь слідувати принципу: “Завжди іти до своєї мети та ні на крок не зупинятись”. Бути наполегливим в усьому. Лише 90% праці і 10% таланту допоможуть здійснити мрію.


Заєць Олександра

Народилася 23.04.1997 в Кам’янці-Подільському. Навчається в 6-му класі, школа №1. Займається танцями та бісером. Має молодшого брата Владіка. Улюблений колір – салатовий. Улюблена тваринка – кішка.


Звенигородська ЯнаЯна Звенигородська

11 років, народилася 13 березня. По знаку зодіаку – Рибка, а по східному - Тигр. Навчається в п’ятому класі, у школі №11. Любить фізкультуру, а також вже рік займається бісероплетінням. Улюблений колір – салатовий, улюблені тварини – кролики. Життєве кредо: «Дружба – найголовніше від усього».


Кирилюк ІринаКирилюк Ірина Олександрівна
Народилася 7 листопада 1991 року в с. Духче Рожищенського району Волинської області.
У 1998 році пішла у перший клас загальноосвітньої школи № 15 м. Камянця-Подільського. Після закінчення 9 класів у 2007 році вступила до бізнес-коледжу м. Камянця-Подільського.


Когут ВікторіяКогут Вікторія Володимирівна

День народження: 8 листопада 1993 р.

Народилася у місті Кам’янці-Подільському, навчаюсь в 1й школі у 8 класі. На гуртку бісероплетіння займаюсь уже 3й рік.

Мої улюблені кольори: бузковий, зелений.

Улюблені домашні тварини: хом’як, кіт.

Улюблені квіти: орхідея, троянда.

Кредо: “Багато чого в житті залежить тільки від тебе!”

Когут ЮліяКогут Юлія Володимирівна

Народилася 8 листопада 1993 р. в місті Кам’янець-Подільський. Навчаюся в школі №1. На гуртку займаюся 3 роки.

Улюблений колір: зелений, жовтий, рожевий.

Улюблені квіти: кали.

Улюблена тваринка: хом’як, кішка, карликові кролики.


Небосклонова МаріяМарія Небосклонова
Народилася 30 січня 1998 року. Навчаюся в першій школі та відвідую гурток з бісеру. На гуртку займаюся другий рік.
Моя улюблена тваринка – киця.
Мої улюблені кольори: жовтий, салатовий і блакитний.
Улюблені квіти: фіалки, тюльпани, куль-бабки, рози, гладіолуси і гвоздики.

Осадчук ОляОсадчук Оля
 

Народилася 14 квітня 2001 р. в місті Кам’янці-Подільському. Знаю зодіаку – Овен, за східним – Змійка. Любить танцювати, співати, завжди бути першою. На гуртку займається 1 рік. Вдома є хом’ячок на ім’я Боря. Улюблені кольори: блакитний, червоний, салатовий, оранжевий.


Павлюк ВікторіяПавлюк Вікторія Григорівна
Народилася 30.08.1995 року у м.Кам’янці-Подільському. Навчаюся в 6 класі, школи №1. На гуртку вже другий рік.
Мій улюблений колір: помаранчевий, жовтий.
Моя улюблена тварина: хом’як.
Улюблена квітка – троянда.

Сазанська АнастасіяСазанська Анастасія Валентинівна
Народилася 9 липня 1998 року в с.Довжок Кам’янець-Подільського району. Відвідувала Довжоцький дитячий садок “Веселка”. У садку захоплювалась ліпленням з пластиліну. У 2004 році пішла навчатися до 1-го класу Довжоцького НВК. У школі почала захоплюватись малюванням. Улюблені предмети – читання, українська мова, малювання і праця. Полюбляє виготовляти лялькам одяг і аксесуари, створює різні поробки власноруч, робить спроби вишивання бісером. Гурток бісероплетіння почала відвідувати з вересня 2006 року. І це стало хобі. Улюблені кольори: рожевий, блакитний, салатовий та жовтий. Кредо: “Ніколи не кажи, що не вийде, доки не спробуєш”.

Смірнова ДіанаСмірнова Діана Олександрівна
Я на родилася 27 липня 1999 року. Я вчуся в школі №1 у 3 класі. Відвідую гурток із бісероплетіння 2-ий рік.
Я люблю таких тваринок: котика, собачку, криску.

Смірнова ЯнаСмірнова Яна Олександрівна
Я народилася 27 липня 1999 року. Я навчаюся у школі №1, в 3-му класі.
 Улюблена тваринка: кіт, собака, лось, коровка.
Квіти: троянда, ромашка, фіалка.

Тіванова ВітаТіванова Віта Василівна
 
Народилася 7-го травня 1967 року в м. Камянець-Подільський, інвалід першої групи. Освіта середньо-спеціальна, технік-плановик. По закінченню Планово-Єкономічного технікуму працювала обліковцем на цукровому заводі. В 1986 році закінчила Красилівську автошколу.
Люблю готувати, випікати різні солодощі, вязати спицями, спілкуватися з друзями, але найулюбленіше заняття це бісероплетіння.

Токар ДмитроТокар Дмитро Сергійович
Народився 5.03.99 року в м.Кам’янці-Подільському. Навчаюся в школі №1. Займаюсь в гуртку СЮТ “Дизайн”, керівник – Боднар Сергій Олександрович. Приймаю участь в виставках дитячої творчості. В конкурсі на кращий казковий образ Змія Горинича отримав Диплом в номінації “Майстрик”.

Тофанюк АнастасіяТофанюк Анастасія Григорівна

Народилася 07.01.1998 р. в місті Кам’янці-Подільському. Навчаюсь у гімназії, в 5-А класі. Напротязі навчання в початкових класах я займалася танцями, танцювала в ансамблі "Апельсин". Зараз займаюсь на гуртку бісероплетіння, це стало моїм хоббі. У вільний час люблю малювати і спілкуватись із друзями. Цікавлюсь комп’ютерними іграми, люблю слухати музику. Моя улюблена рок-група "Ранетки".

Я дуже люблю тварин. Мої домашні тваринки - кіт Тімка та папуга Адам. Також в мене є акваріум, тому що мені подобаються рибки.

Мій улюблений колір - рожевий, блакитний. Улюблені квіти - троянди.


Хлопецька АняХлопецька Аня
Я народилася 9 квітня 1997 року. На гуртку з бісеру займаюся вже 1 рік. Живу у м.Кам’янці-Подільському. Вчуся в 11 школі у 5 класі.
Улюблені кольори: зелений, червоний, синій.
Улюблена квітка: айстра, ромашка, троянда, фіалка.

Чорна Мар’янаЧорна Мар’яна Степанівна

Народилася 3.02.1994 р. в с.Кудринці Борщівського р-ну Тернопільської області.

Мати: Чорна Руслана Іванівна 1967 р. народження

Батько: Чорний Степан Франкович 1966 р. народження

Сестра: Чорна Тетяна Степанівна 2000 р. народження

В 2000 р. переїхала з батьками в м. Кам’янець-Подільський на постійне місце проживання. В 2000 р. пішла у 1 клас школи №1, де навчається і зараз. В 2000 р. почала займатися в хоровій школі, захоплюється вокально-хоровим співом, вчиться гри на фортепіано. Співає у хорі “Журавлик”. Відвідує гурток по бісероплетінню 3 роки. Неодноразово брала участь у виставках робіт з бісеру. По неділях співає в церковному хорі в церкві. Улюблений колір: жовтий, салатовий. Улюблена тварина: кошеня, папуга. Кредо: “Якщо довго працювати – рано чи пізно чогось досягнеш”.

Чорна ТетянаЧорна Тетяна Степанівна

Народилася 7.09.2000 р. в м. Кам’янці-Подільському

Мати: Чорна Руслана Іванівна 1967 р. народження

Батько: Чорний Степан Франкович 1966 р. народження

Сестра: Чорна Мар’яна Степанівна 1994 р. народження

В 2002 році пішла в дошкільний заклад №16. З 2003 року виховувалась в дошкільному закладі №17. В перший клас пішла в 2005 році в школу №1, де і навчається зараз. З 2005 року займається в хоровій школі, вчиться гри на фортепіано. Захоплюється вокально-хоровим співом. Займається в гуртку по бісеру. Неодноразово представляла свої роботи на виставках робіт з бісеру в нашому місті. Улюблений колір – рожевий. Улюблена тварина – зайчик, папуга. Кредо: “Треба довго працювати, щоби знань багато мати”.


Шавшина АнастасіяШавшина Анастасія
 
8 років, народилася 31 квітня 2000 року. Навчається у 3 класі, школа №1. Улюблені предмети: математика та німецька мова. Любить природу та домашніх тварини. Рік займається бісероплетінням. По знаку зодіаку – Близнюк, за східним – Дракон.
Улюблений колір – рожевий.

Шевчук ВікаШевчук Віка
 
Народилася 17.03.2002 року. Знак зодіаку – Риби. Навчається в 1-му класі, школа №1. Хоббі: танці та бісероплетіння. Бісером займається 1 рік. Улюблена тварина – песик Бім. Улюблені квіти – проліски.
«Бажаю всім знайти своє місце в житті».

Шульжик ЛіанаШульжик Ліана Володимирівна
Народилася 21 липня 1998 року у місті Кам’янці-Подільському Хмельницької області. У 2004 році поступила у 1-й клас спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 у рідному місті. Навчаюся у 4 класі, відмінниця. Відвідую гурток “Дизайн” та танцювальний гурток. Люблю тварин, мій улюбленець – перський кіт Макс.

Форма входу


Пошук

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Copyright MyCorp © 2024
Хостинг від uCoz